DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Catering

Catering, Rauty, Akce

Vaše spokojenost náš cíl

Toužíte po nevšedním zážitku plném dokonalých chutí a okouzlující atmosféry? Kontaktujte naši restaurací, jež na míru zajistí vaši svatbu, rodinou oslavu, raut, cofeebreak, firemní akci.  To, co zdobí naši společnost, je speciální přístup ke každému zákazníkovi zvlášť. Víme, že každý z nás je originál, a proto k našim klientům přistupujeme vždy individuálně a citlivě. Akce, které pro vás budeme pořádat, budou dokonalosti ve všech směrech. Ať už se jedná o akce malé či velké, vždy dáváme do své práce maximum a na výsledku je to pokaždé vidět

Catering

Ať už se bude jednat o firemní akcí, svatbu, nebo například ples. Všechny akce děláme na klíč, takže na vás bude jen vyslovit svá přání. Od naplánování přes samotnou realizaci až po úklid zajistíme naprosto vše, co je spojené s konanou událostí. Skoro žádná přání pro nás nejsou překážkou, a tak pro vás zajistíme doprovodný program.  Jelikož svatby, plesy a podobné události nejsou jen o jídle a moderování, připravujeme i hudbu a také velkolepé ohňostroje, jakožto třešničku na dortu celé slavnosti.

Rauty

Rauty jsou v dnešní době nezbytnou součástí všech tiskových konferencí, pracovních jednání a schůzek. Často jsou tedy brány, jakožto zasloužená odměna po odvedené práci. Proto děláme vše pro to, aby raut byl třešničkou na dortu, což se nám upřímně daří již řadu let. Protože zábava a volný čas nejsou pouze o jídle, připravujeme k rautům doprovodný program v podobě společenských her či jiné zábavy, do kterých se vždy s radostí zapojuje řada účastníků.

Zkušený tým pro Vás zážitek

Ve svém oboru již dávno nejsme začátečníci, a tak můžeme pouze potvrdit, že se náš tým skládá z profesionálů. Sázíme na profesionalitu spojenou s originalitou a pilností, takže se můžete těšit nejen na tradiční pokrmy, ale zároveň na speciální exotické pokrmy nevšedních chutí. Vše vždy navíc z těch nejlepších surovin a maximálně čerstvé. Máme své ověřené dodavatelské zdroje a díky nim můžeme dosáhnout veškerých výsledků, které si vytyčíme, jelikož jsme vždy o krok napřed před konkurencí.

Máte zájem o catering, rauty nebo svatbu  od naší restaurace?

Neváhejte nás kontaktovat. Na všech vašich přáních se dohodneme a maximálně vám vyhovíme. Rádi vám i poradíme, pokud si nebudete s čímkoliv jistí

Mobil:  +420 702 474 710  Email: podmodrinem@gmail.com